מי אני

היי, אני שי

 

בגיל 24 קיבלו חיי תפנית – תאונת האוטובוס בנפאל בה נפצעתי, שינתה לחלוטין את חיי ותפיסתי לחיים . אותה התאונה החלה מסע חדש בחיי, מסע אשר בתחילתו היה מלווה בלא מעט חששות, דאגות ותהיות. מבחור צעיר עצמאי לחלוטין, חופשי ועם תוכניות וחלומות גדולים, מצאתי את עצמי הרחק שנות אור מתכניות וחלומות אלו.

המסע והדרך אותם עברתי היו מלאים עליות וירידות, מלאים ברגעי ייאוש ותקווה ומלאים בהצלחות וכישלונות. "מהרגע הזה אתה עושה מהלימון לימונדה. אתה לוקח את כל מה שקרה ואתה מוציא ממנו הכי טוב שאתה יכול". כך אמר לי אבא שלי כאשר פגש אותי לראשונה בבית החולים. המשפט הזה גרם לי להבין שהכל בחיינו הוא עניין של בחירה – הבחירה מה אנו עושים עם מה שקרה לנו בחיים.

במרוצת השנים סיימתי בהצטיינות תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים, התחלתי לעבוד כאנליסט בחברת תקשורת והתחתנתי עם עידית. כיום אני מרצה על סיפור חיי, מלווה אנשים באופן אישי ומסייע להם להתמודד עם אתגרי החיים. כמו כן, אני יוצר תוכן  בנושאים הקשורים להתפתחות עצמית, בחירה, חשיבה חיובית, מוטיבציה, כוח רצון, פרופורציה בחיים והערכת הקיים סביבנו.

במרוצת השנים, התעורר בי הצורך לשתף עם כמה שיותר אנשים את הסיפור האישי שלי ובתובנות שהגעתי אליהן בעקבות החוויה המטלטלת שעברתי. הרצון הוא שאנשים יחשפו לכלים שעזרו לי להתמודד ויגיעו לתובנות שאני הגעתי אליהן, מבלי שיצטרכו לעבור חוויה מטלטלת כזו או אחרת.

 

חדשות הבוקר – "שיעור פרטי" קשת 12