הרצאות וסדנאות

"לעולם לא שאלתי למה או למה זה קרה דווקא לי. הבנתי שאולי אין לי את היכולת לקבוע ולבחור את כל מה שקורה לי בחיים, אך בהחלט יש לי את היכולת לבחור מה אני עושה עם מה שכבר קרה..."

שי רלר- Developer

"לתהום וחזרה - לעשות מהלימון לימונדה"

הרצאתי  "לתהום וחזרה" עוסקת בסיפור פציעתי, ההתמודדות והשיקום שלי במהלך השנים האחרונות.

ההרצאה סוחפת, מרגשת ומלאת השראה ועיקרה הוא לגרום לקהל להבין מתוך חוויות חייו את חוזקם של חשיבה חיובית, אופטימיות, אמונה וכח רצון.  הרצון הוא לעורר בקרב הקהל את המחשבה וההבנה כי ניתן להתמודד ולהתגבר על קשיים ואתגרים בחיים, גם כאשר הדבר נראה בלתי אפשרי. במסגרת הרצאה זו, אני חושף ומשתף תובנות וכלים שעזרו לי להתמודד עם החוויה המטלטלת שעברתי, כדי שאלו יעזרו גם לכם להתמודד ולהתחזק.

עד כה צפו בהרצאה אלפי אנשים בטווחי גילאים ותחומי עיסוק מגוונים, היות וההרצאה עוסקת בנושאים כגון – מוטיבציה, פרופורציה והתמודדות עם אתגרים וקשיים בחיים, נושאים אשר הם חלק בלתי נפרד משגרת חיי כולנו. אשמח אם תזמינו אותי לשתף אתכם בחוויותיי במסגרת ארגונכם, חוג בית, כנס, סמינר, השתלמות או בכל פורום שנראה לכם רלוונטי. 

מההתחלה ועד לבמה – סדנה לבניית והכנת ההרצאה שלכם

"אוקיי, אבל איפה מתחילים? איך כותבים ובונים הרצאה? איך מכינים מצגת? איך מתכוננים להרצאה? איך עומדים מול קהל?" אכן לא מעט שאלות, אך אל דאגה – במסגרת הסדנה אשתף אתכם בדרכים הטובות והיעילות ביותר אשר ייתנו לכם מענה לכל השאלות.

סדנה של 3 שעות הכוללת בין היתר טיפים, עצות ופרוט הדרכים הטובות והיעילות ביותר לבניית הרצאה מנצחת, משלב התכנון דרך הכתיבה ועד הביצוע מול הקהל.

הסדנה כוללת התייחסות לנושאים הבאים:

  • איך מתחילים? אפיון ותכנון נושא ומטרת ההרצאה
  • איך בונים הרצאה? פרוט מבנה הרצאה והתייחסות לכל חלק
  • איך כותבים הרצאה? מרכיבי תוכן ההרצאה שיהפכו אותה לאטרקטיבית במיוחד
  • איך מכינים מצגת? דגשים להכנת המצגת המושלמת
  • איך מתכוננים להרצאה? הדרך הבטוחה למקצועיות כמרצה
  • איך עומדים מול קהל? טיפים לשיפור וחידוד העברת המסר

"לתהום וחזרה - כל מה שבין מטפל למטופל"

ההרצאה חושפת את החוויות שצברתי במהלך התקופה בה הייתי מאושפז בביתי החולים בנפאל ובארץ ועל השיקום הפיזי והנפשי אותו עברתי במהלך תקופה זו. בהרצאה אני מספר על הקשר והאינטראקציה עם הצוות הטיפולי והמקצועי בבית החולים ועל חלקם החשוב בתהליך אותו עברתי. אני חושף את התחושות וההרגשות של אדם מטופל, בתקווה להעניק לצוות הרפואי והמקצועי בהווה או בעתיד, תובנות שיסיעו להם לבצע את תפקידם בדרך הטובה ביותר. ההרצאה מיועדת לצוותים הרפואיים והמקצועיים בתחומי השיקום כגון: רפואה, סיעוד, פיזיותרפיה, ריפויי בעיסוק, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית  וסטודנטים למקצועות אלו.

"אהבה ללא מגבלה" -על אהבה, זוגיות, מגבלה וכל מה שביניהם

ההרצאה עוסקת באהבה, זוגיות ומגבלה ובדרך בה כל אלו משתלבים יחדיו.

כולנו (או רובנו) מחפשים (או חיפשנו) בן/בת זוג. לחלקנו הולך בקלות ולחלקנו קצת יותר קשה… עכשיו, תוסיפו לסיטואציה גם מגבלה של אחד מבני הזוג וקבלתם אתגר רציני.

במסגרת הרצאה זו משתפים שי ואשתו עידית, את סיפור היכרותם של בחור מרותק לכיסא גלגלים ובחורה ללא מוגבלות, האתגרים אתם נאלצו להתמודד ועל כל הדרך עד לחתונה. מטרתה של הרצאה זו, להמחיש לקהל הצופים מתוך חוויותיהם האישיות, את חשיבות הפתיחות, הסרת חסמים והאמונה בתהליך החיפוש אחר מערכת יחסים, אך גם תוך כדי הקשר עצמו. ההרצאה מחדדת ומדגישה לקהל את כוחם של אהבה וכוח הרצון, וממחישה כי בעזרתם ניתן להתגבר על כל קושי ואתגר. ההרצאה מתמקדת בנושאים כמו אופטימיות, מוטיבציה, תקווה וכוחה של האהבה.

מספרים עלי ש…

היה כיף להכיר אותך!

”תודה רבה על ההרצאה שלך הבוקר בפני פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק מכל הארץ. היה כיף להכיר אותך וחשוב מאד לשמוע על כל התהליך שעברת . ”

לורה

תודה על מפגש מדהים, מרגש ומיוחד

”תודה על מפגש מדהים, מרגש ומיוחד. האופטימיות, הרגישות והפתיחות שבהן סיפרת את סיפור השיקום מרגשים במיוחד. ”

לידיה

מרגש ומעורר השראה

”תודה שהגעת ושיתפת!! היה מרגש ומעורר השראה. המשתתפים התפעמו והתרגשו. ”

נעמה

הרצאה מצחיקה, מרגשת וסוחפת

”הרצאה מרתקת אותה שי מעביר בצורה מקצועית, מצחיקה, מרגשת וסוחפת ”

אריאלה

אתה מרגש ורגיש

”אני לא מפסיקה לחשוב על החוויה שעברנו אתך. אתה מרגש ורגיש ”

אורית

הרצאה מעולה!

”אכן הרצאה מעולה הנותנת פרספקטיבה פרופורציות ותובנות משמעותיות לחיים ”

אמיר ק.

הרצאתך הייתה מרתקת!

”הרצאתך הייתה מרתקת, מרגשת ומעוררת השראה. אנחנו ממשיכות לקבל תגובות נלהבות מהמשתתפים ”

אסנת